Archiwalne nagranie

Bedlington Terrier- dostępne do 29.02.2020

100 PLN

post reklamowy bedik.jpg
2019-12-16 09:00:16

Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone pielęgnacji Bedlington Terriera. Rasa już prezentowana na naszych szkoleniach, Tym razem w odsłonie

naszego gościa- doświadczonej groomerki, pasjonatki oraz kynologa  Małgorzaty Świstek.

 

Małgosia groomingiem zajmuje się od ponad 25 lat a swoją przygodę z światem stylizacji i pielęgnacji psów zaczęła w latach 90 tych od przygotowywania psów swoich, swoich znajomych oraz psów wystawowych. Wtedy też zajmowała się hodowlą Terierów Rosyjskich i Seterów Irlandzkich. Między innymi na tych rasach uczyła się trudnych technik stylizacji. Ta pasja, doświadczenie i konsekwentność w działaniu doprowadziło ją do wielu sukcesów wystawowych i konkursowych.

Bedlingtony przygotowuje od niespełna 10 lat. Bierze udział w konkursach groominu z dobrym skutkiem a na wystawach doprowadzając kilka do championatu.

Małgosia prowadzi również szkołę groominu Master Dog Małgorzata Świstek w Gdańsku a jej uczniowie nie szczędzą jej pochwał.

 

Na seminarium zostanie:

  • - omówione prawidłowe przygotowanie szaty do strzyżenia tak, aby ułatwić sobie późniejszą stylizację

  • - omówione zostaną proporcje i anatomia psa z zachowaniem prawidłowego balansu

  • - zaprezentowane zostanie strzyżenia wystawowe oraz omówione komercyjne

  • - nauczymy jak eksponować zalety psa a niwelować wady

  • - wiedza, którą zdobędziecie na pewno przyda się w codziennej pracy salonowej innych ras o podobnej strukturze włosa tj. przygotowanie szaty, techniki nożyczkowe itp.

Filmy archiwalne nie są certyfikowane !!!